SONY DSC

Mówi się, że najlepszy zawód świata to taki, który sprawia przyjemność z jego wykonywania. Tymczasem początek mojej kariery zawodowej rzucił mnie w zupełnie innym kierunku. Praca w wydawnictwie jednak nie sprawiała mi frajdy, dlatego pewnego dnia rzuciłam etat, aby fotografować zakochanych ludzi. Fotografię – hobby zamieniłam w zawód, ukończyłam Europejską Akademię Fotografii i od tej pory staram się, aby moja pasja służyła moim Klientom w utrwalaniu najważniejszych chwil w życiu.

Aby zdjęcia były doskonałe i zachwycały nawet po latach, używam najwyższej klasy sprzętu fotograficznego (dwa aparaty Canon, pełna klatka, obiektywy klasy L) oraz tworzę skrojone na miarę albumy i fotoksiążki. Przywiązuję ogromną wagę do postprodukcji, dlatego wszystkie zdjęcia, które przekazuję Klientom, są poddane edycji i retuszowi.

Oprócz sesji ślubnych wykonuję także reportaże z chrztów, zdjęcia portretowe, dziecięce i rodzinne. Pracuję przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, ale dla Was (z wielką chęcią!) dojadę w każde miejsce na świecie.

Do zobaczenia!

 
 

Comments are closed.

fotograf dzieci warszawa

fotograf kobyłka

fotograf weselny warszawa

fotograf wołomin

fotografie ślubne warszawa

fotografia ślubna warszawa

fotograf ślubny warszawa

fotograf ząbki

fotograf marki

fotograf zielonka


Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, 'make_footer' was given in /home/tolya/domains/tolya.vot.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 496