Basia i PrzemekBasia i Przemek

„Jestem zachwycona jakością, nasyceniem kolorów, estetyką wykonania, jakością papieru fotograficznego, okładki na fotoksiążce. Nawet okładka na płytę jest chyba z tego papieru wykonana. Świetnie podobierane kadry, wszystko spójne tematycznie. Nawet kolor kartek, przy zdjęciach wykonanych za dnia jest biały, a tych z imprezki czarny, co jeszcze pogłębia efekt i dodaje uroku. Zauważyłam, że dorzuciłaś parę fotek, do tych które ja wybrałam, super, im więcej tym lepiej. Prezentację multimedialną strasznie miło się ogląda, nie trzeba kartkować albumu. Albumy rodziców też super, podobały się, a to najważniejsze, jak obdarowane osoby się cieszą.”


olaarekOla i Arek

„Olu, bardzo serdecznie dziękujemy za to, że byłaś z Nami w tym najważniejszym i najpiękniejszym dla Nas dniu. Jesteśmy przeszczęśliwi, że trafiliśmy właśnie na Ciebie. Pragniemy również podziękować za profesjonalizm, zaangażowanie, świetną współpracę i pomysłowość. Widać, że kochasz to co robisz. Stworzyłaś bardzo luźną atmosferę, dzięki której nikt nie był skrępowany. Zorganizowałaś Nam piękną sesję plenerową. Podeszłaś do Nas bardzo indywidualnie. Dzięki Tobie mamy oryginalną pamiątkę – niebanalne zdjęcia oraz nowoczesny album, który zawiera niezwykłą kompozycję fotograficzną – od ogółu do szczegółu. Potrafiłaś połączyć Naszą miłość i pasję – mam tutaj na myśli sesję w studiu tańca. Jesteśmy Ci za to niezmiernie wdzięczni. Gorąco wszystkim polecamy!”


ceremonia106Karolina i Mieszko

„Zacznę od tego, że oboje nie mieliśmy żadnego doświadczenia z fotografią. Długo szukaliśmy fotografa i przeglądaliśmy przeróżne oferty. Kiedy trafiliśmy na stronę Oli, od razu przykuły naszą uwagę jej prace. Widać było w nich pasję i takie pozytywne zawzięcie. Postanowiliśmy się umówić na spotkanie i porozmawiać o możliwych opcjach. Albumy, jakie nam zostały nam pokazane na miejscu oraz rozmowa przekonały nas, że to dobry wybór i od razu podpisaliśmy umowę. Wzięliśmy pełny pakiet, sesję narzeczeńską i ślubną. Od samego początku było widać zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Jeszcze przed sesją Ola starała się nas poznać i dostosować temat zdjęć do naszych zainteresowań i upodobań. Same sesje były bardzo dobrze przeprowadzone, a Ola dawała nam ciągle fajne pomysły na to jak pozować. Nie jesteśmy dobrymi modelami, więc bardzo nam to pomogło. Teraz mamy już trochę więcej doświadczenia w tym temacie i dalej uważamy, że Ola jest jednym z najlepszych, jeżeli nie najlepszym, fotografem ślubnym, jakiego można znaleźć w internecie. Zdecydowanie polecamy. PS. Warto też wziąć film z podziękowaniami dla rodziców. Jest on wyświetlany na rzutniku, na sali weselnej i robi świetne wrażenie.”


 

 

Comments are closed.

fotograf dzieci warszawa

fotograf kobyłka

fotograf weselny warszawa

fotograf wołomin

fotografie ślubne warszawa

fotografia ślubna warszawa

fotograf ślubny warszawa

fotograf ząbki

fotograf marki

fotograf zielonka


Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, 'make_footer' was given in /home/tolya/domains/tolya.vot.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 496